Szycie firan i zasłon, aranżacja okien

Pomiar i projektowanie

 

Wygląd okien jest jednym z najważniejszych elementów dekoracji wnętrza. Wchodząc do pomieszczenia, nasz wzrok mimowolnie podąża zgodnie z rozchodzeniem światła, od miejsc najjaśniejszych po te zacienione. To od firan i zasłon lub ich braku bardzo często zależy charakter naszego domu.

Zajmujemy się profesjonalnym szyciem firan, zasłon i gipiur na zamówienie.oraz aranżacją i projektowaniem. Wsłuchujemy się w Państwa potrzeby, podsuwamy pomysły, korzystając ze współpracy z  największym na Podhalu sklepem z tkaninami już na etapie wstępnym możecie zobaczyć i dotknąć materiały z których będą wykonane firany i zasłony. Organizujemy cały proces od projektu przez zakupu wszystkich elementów dekoracji łącznie z karniszami, a kończąc na montażu i upięciu gotowych dekoracji.

Realizujemy najśmielsze i najtrudniejsze projekty. Mając głowy pełne pomysłów, wieloletnie doświadczenie oraz moc kreatywnych porad, jesteśmy w stanie zaspokoić Państwa oczekiwania. W naszej ofercie znaleźć można zarówno klasyczne projekty, jak i nowoczesne dekoracje, które będą podstawą inspiracji dotyczących wystroju każdego wnętrza. Naszym klientom oferujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych wymagań.

Skontaktuj się z nami a wspólnie odmienimy Twój dom, biuro lub pensjonat.

dekor-dom.borzeccy.pl

Nowy Targ, ul. Kościelna 12

tel. 18 266 38 23

 

Oferujemy także wyspecjalizowane usługi w zakresie doradztwa w doborze tkanin, zapewniamy kompleksową obsługę – dobierzemy dla Ciebie odpowiednie materiały, zaprojektujemy i zrealizujemy projekt, dzięki któremu Twoje pomieszczenie nabierze nowego blasku. Potrzebujesz specyficznych materiałów? Sprowadzimy je dla Ciebie.


Inspiracje: